Kontakt

MANN+HUMMEL FT Poland
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

(dawniej: MANN+HUMMEL Filtration Technology Poland Sp. z o.o.)

ul. Wrocławska 145,
63-800 GOSTYŃ, POLAND
Tel. +48 65 572 89 00
Fax: +48 65 572 89 22
marketing@filtron.eu

REGON: 410348770
NIP: PL 696-14-13-485
KRS: 0000674026

KONTO: Bank Zachodni WBK S.A. I O/Gostyń
nr 26 1090 1258 0000 0000 2502 1104

Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,
IX Wydział Gospodarczy

Pytania dotyczące funkcjonowania naszych produktów

SAMOCHODY OSOBOWE

Jolanta Czapula

Product Manager
+48 65 572 91 09
jolanta.czapula@mann-hummel-ft.com

Samochody Ciężarowe

Karol Biernat

Product Manager
+48 65 572 90 18
karol.biernat@mann-hummel-ft.com

Maszyny rolnicze

Adam Grzegorzewski

Product Manager
+48 65 572 89 82
adam.grzegorzewski@mann-hummel-ft.com

Product Management

Przemysław Chojnacki

Head of Product Management
+48 65 572 90 62
przemyslaw.chojnacki@mann-hummel-ft.com

Przemysł, Regeneracja

Krzysztof Ślusarek

Product Manager
+48 65 572 89 90
krzysztof.slusarek@mann-hummel-ft.com

Reklamacje od dystrybutorów
(Reklamacje indywidualne należy zgłaszać w punkcie zakupu filtra.)

Konrad Górny 

Quality specialist
+48 65 572 89 02
konrad.gorny@mann-hummel-ft.com

Marta Janikowska

Quality specialist
+48 65 572 89 02
marta.janikowska@mann-hummel-ft.com


Jesteś zainteresowany zakupem filtrów?

Nie prowadzimy sprzedaży bezpośredniej. Filtry marki FILTRON są sprzedawane przez naszych dystrybutorów

Współpraca, Obsługa Sprzedaży i Marketing

Opiekun rynku

Roman Pawełka

+48 65 572 89 41
+48 600 481 578
roman.pawelka@mann-hummel-ft.com

Opiekun rynku

Arkadiusz Szczepaniak

+48 65 572 89 28
+48 600 481 582
arkadiusz.szczepaniak@mann-hummel-ft.com

Opiekun rynku

Tadeusz Wojciechowski

+48 65 572 89 41
+48 600 481 576
tadeusz.wojciechowski@mann-hummel-ft.com

Kierownik sprzedaży

Adam Gryczka

+48 65 572 90 61
+48 600 481 577
adam.gryczka@mann-hummel-ft.com

DZIAŁ OBSŁUGI SPRZEDAŻY

 

 

+48 65 572 89 77
sprzedaz.kraj@mann-hummel-ft.com

DZIAŁ MARKETINGU MARKI FILTRON

 

 

+48 65 572 89 37
marketing@filtron.eu