RELIABLE FILTERS AND SOLUTIONS TO MAKE WORK EASIER

 Igal aastal paigaldatakse kõikide Euroopa riikide mehaanikute poolt enam kui 90 miljonit FILTRONI filtrit.  FILTRONI sortimenti kuulub enam kui 2700 toodet, mis tagab Euroopa sõiduautode turu 97% ulatuses katmise.

KUIDAS KAUBAMÄRK FILTRON MEHAANIKUTE TÖÖD LIHTSUSTAB?

f_po_1 p
f_po_1 p

Kasutame erinevatele filtritüüpidele eri värvi pakendeid ja kergesti meelde jäävaid numbreid

Pakendite erinevad värvid ja filtrite mõistetavad numbrid on kaubamärgi FILTRON tunnusteks juba aastaid. Need omadused lihtsustavad laos filtrite leidmist ja vähendavad nende valikul eksimise ohtu.

f_po_1 p
f_po_1 p

Täielik teabesüsteem FILTRONI filtrite kohta

Antud FILTRONI filtri kasutuse ja spetsifikatsiooni kontrollimine on lihtne ja kiire tänu trükitud, mobiilses ning veebiversioonis saadaolevatele filtrite kataloogidele.

f_po_1 p
f_po_1 p

Pakume paberversioonis ja VIDEO filmide vormis paigaldusjuhendeid

Sõidukite puhul, kus filtrite paigaldamine on keeruline, lisab kaubamärk FILTRON filtri pakendile paberkandjal paigaldusjuhendi. Alates 2018. aastast pakub FILTRON ka VIDEO juhendeid, mida võib vaadata teenuses YouTube ja veebileheküljel www.filtron.eu

f_po_1 p
f_po_1 p

Tasuta interaktiivsed veebikoolitused igale mehaanikule ja müüjale

Kaubamärgi FILTRON meeskonna spetsialistid jagavad filtratsiooni toodete ja tehnoloogiate kohta teadmisi FILTRON ACADEMY interaktiivse veebikoolituse vahendusel, mille on lõpetanud juba enam kui 8500 kaubamärgi FILTRON ostjat. Koolitus on saadaval leheküljel: www.academy.filtron.eu

MIS NÄITAB KAUBAMÄRGI FILTRON TOODETE KÕRGET KVALITEETI?

LABORATOORSELT KONTROLLITUD KVALITEET

Kontrollime nii tootmiseks kasutatavate materjalide kvaliteeti kui valmistoodete vastupidavust ja tõhusust. Selleks kasutame meie ettevõte kaasaegses laboris enam kui 60-t rahvusvaheliste standarditega kooskõlas olevat uurimismeetodit

poznaj_2

TEHASEVARUSTUSE TARNIJA KOMPETENTSID

FILTRON on autotööstuse suurimatele kontsernidele originaalfiltrite juhtivaks tarnijaks oleva ettevõtte MANN+HUMMEL filtratsiooni kaubamärk. MANN+HUMMEL on filtratsiooni tehnoloogia valdkonnas maailma turuliidriks.

KAASAEGSED TOOTMISLIINID

FILTRON filtrite kvaliteet ja töökindlus on saavutatud tänu meie ettevõtte tootmisüksustes kasutatavatele kaasaegsetele ja eesrindlikele tehnoloogiatele. Kaubamärgi FILTRON filtrite tootmise eest vastutab enam kui 2000 spetsialisti.

KVALITEEDIJUHTIMISE SERTIFITSEERITUD SÜSTEEMID

Tootmisüksused, kus kaubamärgi FILTRON filtreid toodetakse, vastavad standardite ISO 14001:2015 ja IATF 16949 rangetele nõuetele. Kvaliteediprotseduurid hõlmavad kogu tootmisprotsessi: alates materjali valikust, läbi pooltoodete, kuni valmistoote valmistamise ja selle lattu suunamiseni.

PAKKUMISES ENAM KUI 2700 TÜÜPI FILTREID

Meie sortiment tagab Euroopa sõidukite turu katmise 97% ulatuses. Pakume kõiki autotööstusele ette nähtud filtrite liike aga ka filtreid masinatele, rasketehnikale ja eriotstarbelistele seadmetele.

TUTVU KAUBAMÄRGI FILTRON AJALOOGA

Tutvu 7 põneva faktiga...