RELIABLE FILTERS AND SOLUTIONS TO MAKE WORK EASIER

 Kiekvienais metais visoje Europoje į mechanikų rankas patenka daugiau nei 36 mln. „FILTRON“ filtrų.  „FILTRON“ filtrų asortimentas turi daugiau kaip 2700 gaminių ir apima 97% Europos lengvųjų automobilių rinkos

KAIP „FILTRON“ PREKĖS ŽENKLAS PALENGVINA MECHANIKAMS DARBĄ?

f_po_1 p
f_po_1 p

Skirtingos pakuočių spalvos atskiriems filtrų tipams ir lengvi įsiminimui numeriai

„FILTRON“ prekės ženklą jau ilgus metus kitų markių tarpe išskiria skirtingos pakuočių spalvos ir suprantami filtrų numeriai. Šios savybės leidžia lengviau ieškoti filtrų sandėlyje ir sumažinti klaidų pasirinkime riziką.

f_po_1 p
f_po_1 p

Išsami informacijos apie „FILTRON“ filtrus sistema

Spausdinamos, mobilios ir internetinės formos filtrų katalogo dėka „FILTRON“ filtro naudojimo ir specifikacijos tikrinimas yra paprastas ir greitas.

f_po_1 p
f_po_1 p

Montavimo instrukcija popierinėje ir vaizdo filmų forma

Transporto priemonėms, kuriose filtrų montavimas komplikuotas, „FILTRON“ įdeda į pakuotes popierinės formos montavimo instrukcijas. Nuo 2018 m. „FILTRON“ taip pat siūlo filmų formos instrukcijas, kurias galima žiūrėti YouTube ir www.filtron.eu svetainėje.

f_po_1 p
f_po_1 p

Nemokami interaktyvūs mokymai internetu kiekvienam mechanikui ir pardavėjui

FILTRON“ prekės ženklo komandos specialistai per interaktyvų internetinį mokymą „FILTRON ACADEMY“ dalijasi savo žiniomis apie produktus ir filtravimo technologijas. Šį mokymą baigė jau daugiau kaip 8500 „FILTRON“ prekės ženklo gavėjų. Mokymas prieinamas svetainėje:  www.academy.filtron.eu.

KAS LEMIA „FILTRON“ PREKĖS ŽENKLO FILTRŲ KOKYBĘ?

LABORATORIJOJE KONTROLIUOJAMA KOKYBĖ

Kontroliuojame tiek gamybai naudojamų medžiagų kokybę, tiek galutinių produktų stiprumą ir efektyvumą. Mūsų modernioje laboratorijoje naudojame daugiau kaip 60 tarptautinius standartus atitinkančių tyrimų metodų.

poznaj_2

ORIGINALIOS ĮRANGOS TIEKĖJO KOMPETENCIJOS

„FILTRON“ tai „MANN+HUMMEL“, pirmaujančios, didžiausiems automobilių koncernams originalius filtrus tiekiančios įmonės prekės ženklo filtrai. „MANN+HUMMEL“ yra pasaulinė lyderė filtravimo technologijų srityje.

NOVATORIŠKOS GAMYBOS LINIJOS

„FILTRON“ filtrų kokybė ir patikimumas priklauso nuo mūsų įmonės gamybos įrenginiuose taikomų modernių ir pažangių technologijų. Už FILTRON filtrų gamybą atsako daugiau kaip 2000 specialistų.

SERTIFIKUOTOS KOKYBĖS VALDYMO SISTEMOS

„FILTRON“ filtrus gaminančios gamyklos atitinka griežtus ISO 14001:2015 ir IATF TF 16949 standartų reikalavimus. Kokybės procedūros apima visą gamybos procesą: medžiagų pasirinkimą, pusgaminius, galutinį produktą ir perdavimą į sandėlį.

MĒS UZŅEMAMIES ATBILDĪBU PAR KVALITĀTI

Gadījumos, ja tiks atklāti defekti FILTRON zīmola produktos, mēs garantējam ne tikai produktu aizvietot ar jaunu, bet arī segt veicamā darba izmaksas un nomainīt bojāto daļu. Precīzi garantijas nosacījumi ir aprakstīti šeit.

PAŽINKITE „FILTRON“ PREKĖS ŽENKLO ISTORIJĄ

Pažinkite 7 įdomius faktus...