RELIABLE FILTERS AND SOLUTIONS TO MAKE WORK EASIER

 Katru gadu mehāniķi no visām Eiropas valstīm uzstāda vairāk nekā 90 miljoni FILTRON filtru.  FILTRON klāstā ir vairāk nekā 2700 produktu un 97% tas nodrošina segumu Eiropas vieglo automobiļu tirgū.

KĀ FILTRON ZĪMOLS ATVIEGLO DARBU MEHĀNIĶIEM?

f_po_1 p
f_po_1 p

Dažādu krāsu iepakojumi atsevišķiem filtru veidiem un viegli iegaumējami numuri

FILTRON zīmola raksturīgākās iezīmes jau vairākus gadus ir dažādu krāsu iepakojumi un saprotami filtra numuri. Šīs īpašības atvieglo filtru meklēšanu noliktavā un samazina pārpratuma risku atlasē.

f_po_1 p
f_po_1 p

Pilnīga informācijas sistēma par FILTRON filtriem

Filtru FILTRON meklēšana ir vienkārša ar filtru katalogu, kas pieejams lietotnes FILTRON CATALOGUE formā un mūsu tīmekļa vietnē.

f_po_1 p
f_po_1 p

Montāžas instrukcijas papīra formātā un VIDEO filmu veidā

Filtriem, kurus ir grūti uzstādīt, mēs piedāvājam papīra instrukcijas, kas ir iekļautas iepakojumā kopā ar filtru. No 2018. gada FILTRON zīmols piedāvā arī VIDEO instrukcijas, kas ir pieejamas vietnē YouTube un mūsu tīmekļa vietnē: sadaļā instrukcijas un konkrētā filtra tīmekļa vietnē.

f_po_1 p
f_po_1 p

Bezmaksas interaktīvas, internetā notiekošas apmācības katram mehāniķim un pārdevējam

FILTRON zīmola komandas speciālisti dalās savās zināšanās par produktiem un filtrēšanas tehnoloģiju, izmantojot interaktīvās, internetā notiekošās apmācības FILTRON ACADEMY, kuras jau ir pabeiguši vairāk nekā 8500 FILTRON zīmola klienti. Apmācības ir pieejamas: www.academy.filtron.eu

KAS LIECINA PAR FILTRON ZĪMOLA FILTRU AUGSTO KVALITĀTI?

KVALITĀTE, KAS KONTROLĒTA LABORATORIJĀ

Mēs kontrolējam gan ražošanā izmantoto materiālu kvalitāti, gan gatavo produktu izturību un efektivitāti. Mūsu uzņēmuma modernajā laboratorijā mēs izmantojam šim nolūkiem vairāk nekā 60 pētniecības metodes, kas atbilst starptautiskajiem standartiem

poznaj_2

ORIĢINĀLĀ APRĪKOJUMA PIEGĀDĀTĀJA KOMPETENCE

FILTRON ir MANN+HUMMEL filtrācijas zīmols, kas ir vadošais oriģinālo filtru piegādātājs lielākajiem autoražotāju koncerniem. MANN+HUMMEL ir pasaules līderis filtrēšanas tehnoloģiju jomā.

MODERNAS RAŽOŠANAS LĪNIJAS

FILTRON filtru kvalitāte un uzticamība ir mūsdienīgu un modernu tehnoloģiju nopelns, kas tiek izmantotas mūsu uzņēmuma ražošanas rūpnīcās. Par FILTRON zīmola filtru ražošanu ir atbildīgi vairāk nekā 2000 speciālisti.

SERTIFICĒTĀS KVALITĀTES VADĪBAS SISTĒMAS

Ražošanas rūpnīcas, kurās tiek ražoti FILTRON zīmola filtri, atbilst stingrām ISO 14001: 2015 un IATF 16949 standartu prasībām. Kvalitātes procedūras aptver visu ražošanas procesu: sākot ar materiālu izvēli, pusfabrikātiem, līdz gatava produkta izgatavošanai un nodošanai noliktavā.

MĒS UZŅEMAMIES ATBILDĪBU PAR KVALITĀTI

Gadījumos, ja tiks atklāti defekti FILTRON zīmola produktos, mēs garantējam ne tikai produktu aizvietot ar jaunu, bet arī segt veicamā darba izmaksas un nomainīt bojāto daļu. Precīzi garantijas nosacījumi ir aprakstīti šeit.

ATKLĀJIET FILTRON ZĪMOLA VĒSTURI

Atklājiet 7 interesantus faktus…