İLETİŞİM

MANN+HUMMEL Filtre San.ve Tic.Ltd.Şti,

Pakpen Plaza Halk Sokak No 44,
34734 Kozyatağı,
Istanbul, Turkey
Tel. +90 216 411 7900
Fax: +90 216 411 7252
info.tr@mann-hummel.com

Ürünlerimizin işleyişi ile ilgili sorular:
(desteklenen diller: İngilizce, Lehçe)

BİNEK ARAÇLAR

Jolanta Gołębiewska

Product Manager
+48 65 572 91 09
jolanta.golebiewska@mann-hummel.com

KAMYONLAR, TARIM MAKİNELERİ

Adam Grzegorzewski

Product Manager
+48 65 572 89 82
adam.grzegorzewski@mann-hummel.com

Product Management

Karol Biernat

Head of Product Management
+48 65 572 90 18
karol.biernat@mann-hummel.com

DİSTRİBÜTÖR ŞİKAYETLERİ
(Bireysel şikayetler, filtrenin satın alındığı noktada yapılmalıdır.)

Konrad Górny 

Quality specialist
+48 65 572 89 02
konrad.gorny@mann-hummel.com

Marta Janikowska

Quality specialist
+48 65 572 89 02
marta.janikowska@mann-hummel.com


Filtre mi satın almak istiyorsunuz?

Doğrudan satışımız bulunmamaktadır. FILTRON filtre distribütörleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Satış ortaklarıyla işbirliği::

Ülkeye göre iletişim bilgileri  
SALES MANAGER (CZ, SK, HU, BG, RO, HR, BiH, KOS, ME, MK, RS, SI)

Joanna Markiewicz
+48 65 572 90 19
joanna.markiewicz@mann-hummel.com

SALES MANAGER (LT, LV, EE, FI, NO, SE, DK, IS)

Błażej Majewski
+48 65 572 89 67
blazej.majewski@mann-hummel.com

SALES MANAGER (BY, MD, GE, AM, AZ, UZ, TJ, KZ KG)                

Włodzimierz Zagórowski
+48 65 572 90 43
wlodzimierz.zagorowski@mann-hummel.com

Sales Manager (GB)

John Bell
+44 238 066 6927
john.bell@mann-hummel.com

SALES MANAGER (FR)

Emmanuel Fau
+48 65 572 89 04
emmanuel.fau@mann-hummel.com

SALES MANAGER (DE, AT, CH)

Izabela Idkowiak
+48 65 572 89 70
izabela.idkowiak@mann-hummel.com

SALES MANAGER (RU)

Aleksei Suslov
+7 495 785 1777
aleksei.suslov@mann-hummel.com

SALES MANAGER (IT)

Przemysław Lewiński
+48 65 572 89 16
przemyslaw.lewinski@mann-hummel.com

SALES MANAGER (TR)

Erkan Kortan
+90 533 263 0093
erkan.kortan@mann-hummel.com

HEAD OF SALES

Piotr Liszczyński
+48 65 572 90 52
piotr.liszczynski@mann-hummel.com

INTERCOMPANY SALES MANAGER (BE, CY, GR, IL, MT, NL)

Borys Andrzejczak
+48 65 572 90 19
borys.andrzejczak@mann-hummel.com

SALES MANAGER (ES)

Carlos Figuero
+34 976 28 73 33
carlos.figuero@mann-hummel.com

FILTRON Pazarlama Departmanı

PL: +48 65 572 89 37
RU: +48 65 572 89 37
INTERNATIONAL (EN):
+48 65 572 89 83